Het Team van Kees

Chris de Moor

Directeur / eigenaar

06 208 54 757

De technische man met 25 jaar ervaring in IT en Telecom. Pragmatisch en van de grote lijn. Werkte bij CMG, Ericsson en Versatel. Van huis uit bedrijfseconoom. Speelt golf en darts. chris@kees-tm.nl

Chris de Moor
De kinderen Gijs en Simon
New Modern ArmyDarts
Amsterdam

Désirée Battjes

Directeur / eigenaar

06 300 86 535

Neerlandicus. Twintig jaar marketing & communicatie. Strateeg en art-director. Schept orde, wijst de weg en verbeeldt. Heeft groot ontzag voor Alice in Wonderland. desiree@kees-tm.nl

Désirée Battjes
Met de kinderen Altijd dikke lol met de kids
FitnessWijntje
Delft

Jeffrey Otten

Projectmanager

06 41 52 66 76

Als projectmanager regelt hij dat websites fatsoenlijk en op tijd gebouwd worden. Als stadsboer organiseert hij tomaten, sla, kippen en wijn in een Haagse moestuin. jeffrey@kees-tm.nl

Jeffrey Otten
Jeff en Dirk Zoontje Dirk
PanKlomp
IJsselmuiden

Michiel Snijder

Projectmanager

06 46 12 12 99

Projectmanager met horeca-ervaring. Wanneer je hem een internetproject geeft, krijg je wat je bestelt, klopt de rekening precies en is het nog gezellig ook. michiel@kees-tm.nl

Michiel Snijder
Vakantie Thailand Genieten op Thailand in 2011
PizzaBier Bierdop
Heerlen

Johan Post

Design / front-end

Hij was ooit postbode. En hoewel zijn naam anders doet vermoeden, heeft hij nu echt zijn roeping gevonden in pixels, style sheets en hemelse html. johan@kees-tm.nl

Johan Post
Trouwdag 2 mei 2013 getrouwd!
Bijzondere bierenBordspellen
Delft

Andre van Iterson

Design / front-end

Webdesigner by nature. Toen hij in 1987 geboren werd, bestond het vak nog niet. Gelukkig werd kort daarop het internet uitgevonden en kon hij beginnen aan een glansrijke carrière als designer/front-ender. andre@kees-tm.nl

Andre van Iterson
Kermis Met de dames op de kermis
GamingGitaar
Rijnsburg

Jelle de Jong

Developer

PHP-programmeur. Zijn eerste woordjes waren 1 en 0. Hij is op z'n best achter z'n computer, maar is in zijn vrije tijd ook te bewonderen als fotograaf, slecht-weer-visser en hondenfluisteraar. jelle@kees-tm.nl

Jelle de Jong
Hond Gek op honden
VissenFotografie
Voorschoten

Zef Oudendorp

Developer / front-end

Programmeert in PHP. En kan ook front-end. Als je wilt, maakt hij ook plaatjes voor je. Grafische Eschergrapjes of pop-art kikkers. Of een portret van zichzelf of zijn basgitaar, als ouwe rocker hipster-style. zef@kees-tm.nl

Zef Oudendorp
Zef "Eén, nul."
Zef Hester
BasgitaarZef speelt bas
Leiderdorp

Noël Hoek

Designer / front-end

Op een goede dag ging de Leiderdorpse Noël naar Engeland. Hij kwam terug met concept vision, design skills en front-end knowledge. Hij is nu de ace up our sleeve. Zonder twijfel. At the drop of a hat. noel@kees-tm.nl

Noel Hoek
Hulkie hulkie
Feyenoord logoZef speelt bas
Blauwe tram

Niels Davids

Developer

Drupal dude. Maar kan ook ExpressionEngine. Net zo makkelijk. Zoals hij op het voetbalveld moeiteloos schakelt van het defensieve 4-3-3 naar een aanvallend 4-2-4. Super agile. niels@kees-tm.nl

Niels
Niels voetbal Niels voetbal
Klomp
Zoetermeer

Jacob Nijgh

Developer

“Kan het beter?” vraagt hij zich af, “Hoe krijg ik code schoner en de OTAP soepeler? Waarmee is de wereld geholpen?” Keiharde back-end krasser met idealistisch hart. jacob@kees-tm.nl

Jacob
Jacob gf Niels voetbal
Surfboard
Katwijk

Arjan Oskam

Programmeur

Hovenierszoon voor al uw website-aanleg en onderhoud. Elke werkdag van Boskoop naar Leiden en terug. Monter en fris achter het stuur van een Toyota Paseo uit zijn geboortejaar. arjan@kees-tm.nl

Arjen
Arjen fotograaf Arjen fotograaf
Arjen Camera
Hefbrug Boskoop

Nadine van der Bruggen

Administratie

Trekt aan jasjes en zit achter de broek. Zij zorgt ervoor dat de zon elke dag opkomt. Nogal precies en op tijd. En vooral ook warm en vrolijk met koekjes en mandarijntjes. nadine@kees-tm.nl

Nadine van der Bruggen
Nadine hulkie
Pommery
Blauwe tram

Door deze website te gebruiken accepteer je de cookies zoals beschreven in ons cookiebeleid

OK